• Nauka jazdy w poznaniu
  Przeszkoliłem już tysiące osób w ramach kursów i jazd doszkalających
 • Zapraszam osoby w każdym wieku.
 • Insruktor nauki Jazdy
  Jestem instruktorem od 2009 roku. Zapraszam 504 304 081
 • Szkoła Jazdy Piotr Roszak
  Prowadzę również jazdy na autostradzie i drodze ekspresowej

Jazdy Doszkalające Poznań. Instruktor nauki jazdy Piotr Roszak

Piotr Roszak - Instruktor Kat. "B" - Nauka jazdy poznań - Nota prawna

Piotr Roszak – 504 304 081

Jazdy doszkalające przed egzaminem – Kia Rio

Jazdy uzupełniające dla osób zmieniających OSK

Jazdy dodatkowe dla osób posiadających prawo jazdy

Cennik jazd doszkalających

PROMOCJA DLA ZDAJĄCYCH EGZAMIN W MARCU – CENA 1H – 110 zł, 10H – 1000 zł

2h – 240zł

4h – 480 zł

6h – 700 zł

8h – 900 zł

10h – 1100 zł

Spotkania na jazdach doszkalających są 2 godzinne

Niepowiadomienie o nieobecności na jazdach do godz 20.00 dnia poprzedniego wiąże się z koniecznością uiszczenia opłaty w wysokości 200 zł
SMS Z POTWIERDZENIEM REZERWACJI NALEŻY TRAKTOWAĆ JAKO UMOWĘ DOTYCZĄCĄ CENY.

Masz skończony kurs nauki jazdy lecz nie potrafisz wykonywać poprawnie niektórych manewrów i chcesz się doszkolić zanim zapiszesz się na egzamin?

Jesteś niezadowolony(a) z obecnego szkolenia i chcesz zmienić instruktora nauki jazdy?

Masz dosyć robienia łuku „na sposób” i szukasz skutecznej nauki tego manewru to wybierz się na jazdy doszkalające

Chcesz po prostu przypomnieć sobie zadania egzaminacyjne w ruchu miejskim i na placu?

Masz już Prawo Jazdy ale od lat dokument leżakował w szufladzie i szukasz jazd doszkalających po zdanym egzaminie?

Prowadzę również spotkania na jazdach dodatkowych dla osób starszych 65+ bo prawie w każdym wieku jest możliwy powrót za kierownicę 🙂

Sprawdź czy aby na pewno przerabiane były te zadaniach egzaminacyjne. Koniecznie przerób te zadania na jazdach dodatkowych by zwiększyć swoją szansę na zdanie egzaminu.

Jazdy doszkalające Poznań cennik

Jazdy doszkalające w ramach kursu

Ten rodzaj spotkań dedykowany jest osobom, które nie ukończyły jeszcze szkolenia podstawowego.

Różne są powody przedłużenia szkolenia podstawowego. Jeden z najczęstszych to po prostu brak wystarczających umiejętności podczas prowadzenia pojazdu przy wykonywaniu zadań egzaminacyjnych.

Innym z którym spotykamy się w naszej praktyce instruktorskiej jest chęć zmiany ośrodka szkolenia kierowców. Coraz częściej dbając o poziom własnych umiejętności zauważamy iż przeprowadzany kurs na prawo jazdy pełen jest niedociągnięć zarówno formalnych, merytorycznych jak i tych o naturze osobistej.
Przepisy umożliwiają nam przerwanie szkolenia i kontynuowanie go w innym ośrodku. Wówczas pozostałą liczbę godzin oraz te podczas których trzeba nadgonić nieprzerobiony materiał w innym ośrodku realizujemy właśnie podczas takich jazd doszkalających.

Jazdy doszkalające przed egzaminem

Egzamin na prawo jazdy zawarty jest w ścisłych ramach wynikających z odrębnych przepisów dlatego oprócz umiejętności prowadzenia samochodem warto przypomnieć sobie zasady które obowiązują na egzaminie. Spotkanie na jazdach doszkalających to również możliwość nabrania pewności siebie którą zazwyczaj po niewielkiej przerwie w jazdach lekko tracimy.
Czas pomiędzy zakończeniem kursu a wyznaczeniem terminu egzaminu działa na naszą niekorzyść.
Podczas takich spotkań doszkalających uzupełnia się również umiejętności z braku których nie zdało się na poprzednich egzaminach na prawo jazdy.

Jazdy doszkalające dla osób z poza Poznania

Odbywając kurs prawa jazdy poza Poznaniem z pewnością możemy liczyć na profesjonalizm instruktorów w większości szkół nauki jazdy. Poszczególne zadania egzaminacyjne możemy skutecznie trenować w każdej innej miejscowości.
Nie należy jednak zapominać o tym, że egzamin odbywać się będzie w promieniu około 20 minut jazdy od WORDu w Poznaniu i na trasie egzaminacyjnej mogą pojawić się skrzyżowania których geometria może zaskoczyć niejednego kursanta. Kolejnym elementem zaskoczenia może okazać się również być większe natężenie ruchu lub nagła zmiana organizacji ruchu.
Oczywiście szkoła jazdy z pod poznańskiej miejscowości w miarę możliwości stara się realizować część jazd w mieście egzaminacyjnym jednak ograniczenia czasowe nie pozwalają na wiele takich spotkań.

Dlatego też warto przed egzaminem skorzystać z OSK poznańskiego i jazdy doszkalające przeprowadzić w mieście z ośrodkiem egzaminacyjnym. Z pewnością taka decyzja spowoduje że jazda doszkalająca wyjdzie tanio a czas przeznaczony na naukę w całości będzie poświęcony na realizację zadań w obrębie rzeczywistych tras egzaminacyjnych.
Planując Kurs doszkalający na prawo jazdy dobrze było by wybrać termin bezpośrednio poprzedzający egzamin państwowy.

Jazdy doszkalające dla osób posiadających prawo jazdy. Spotkania w ruchu miejskim.

Często się zdarza, że robiąc uprawnienia do kierowanie nie potrzebujemy ich w chwili otrzymania dokumentu. Taka konieczność wynika dużo później.
Okres podczas którego nie korzystaliśmy z samochodu w niektórych przypadkach sięga od kilkunastu do nawet 30 lat. W takiej sytuacji czas działa na naszą niekorzyść powodując zanikanie naszych umiejętności odnalezienia się w gąszczu skrzyżowań co może mieć decydujący wpływ na trafienie z punktu A do B.

Wówczas powrót na drogę wymaga przede wszystkim wcześniejszego odpowiedniego przygotowania i przypomnienia sobie przepisów ruchu drogowego. Ten element powrotu na drogę można wykonać w domu gdyż obecnie nie ma problemu z materiałami do nauki jazdy. Zarówno w przestrzeni internet jak i na półkach księgarni można znaleźć odpowiednie pozycje.

Dla osób posiadających prawo jazdy najlepszym rozwiązaniem jest przećwiczenie ważniejszych manewrów w topografii miejskiej by móc w pełni cieszyć się ze swoich uprawnień a tym samym nie stanowić zagrożenia na drodze.

Zatem gdy chcesz przypomnieć sobie jak korzystać z przepisów na poszczególnych skrzyżowaniach tak by nie pogubić się i dojechać do celu zapisz się na Kurs doszkalający dla kierowców.

Spotkanie to polega na użyczeniu samochodu oraz wsparciu merytorycznym w pokonywaniu zawiłości topografii skrzyżowań oczywiście pod okiem opiekuna – fachowca.

Zdarza się że wśród osób korzystających z jazd znajdują się osoby w wieku 65+. Okazuje się że życie pisze różne scenariusze i często już na emeryturze musimy odświeżyć umiejętności. Jest to czasem dłuższy proces ale osoby mocno zmotywowane zazwyczaj doprowadzają taki kurs doszkalający do końca.

Jazdy te przeznaczone są dla osób które od dawna lub nigdy nie korzystały z uprawnień.
Spotkania nie mają charakteru doskonalenia techniki jazdy. Spotkania prowadzone są w celu oswojenie z jazdą w ruchu drogowym i są przeznaczone dla osób posiadających prawo jazdy.
Osoba instruktora ma wyłącznie charakter osoby wspierającej nawigowanie po mieście oraz konsultanta w zakresie podejmowanych decyzji.

Spotkania nie mają charakteru zajęć o których mowa w Ustawie z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami Dz.U. 2011 nr 30 poz. 151 oraz Rozporządzeniu Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 16 stycznia 2013 r. w sprawie doskonalenia techniki jazdy Dz.U. 2013 poz. 91.

Regulamin kursu uzupełniającego oraz jazd doszkalających.

 1. Szkolenie zaczynamy i kończymy na os Zwycięstwa paw 109. Data i godzina spotkania ustalona jest wcześniej pomiędzy instruktorem a kursantem. Potwierdzeniem rezerwacji jest SMS wysłany na numer telefonu kursanta.
 2. Kandydat na kierowcę musi posiadać zaktualizowany Profil Kandydata na Kierowcę (PKK). Jest to warunkiem rozpoczęcia jazd doszkalających przed egzaminem.
 3. Osoba na szkoleniu z jazdy w ruchu miejskim powinna mieć przy sobie prawo jazdy – dotyczy osób posiadających takie uprawnienia.
 4. Cena za spotkanie dla osób posiadających prawo jazdy obejmuje następującą usługę: użyczenie samochodu przystosowanego do nauki jazdy, paliwo oraz wiedzę instruktora nauki jazdy. Osoba szkoląca się powinna znać przepisy ruchu drogowego.
 5. Spotkanie na jazdach doszkalających trwa 120 minut.
  Organizator szkolenia oświadcza, iż dysponuje kadrą, sprzętem oraz infrastrukturą niezbędną do przeprowadzenia jazd doszkalających przed egzaminem oraz w ramach kontynuowanego kursu na prawo jazdy.
 6. Rezygnację lub przełożenie jazdy doszkalającej należy zgłosić co najmniej 20 godzin przed wyznaczonym terminem spotkania. Zgłoszenie ma odbyć się poprzez wysłanie krótkiej wiadomości tekstowej (SMS) na numer telefonu 504304081. W przypadku nie zgłoszenia nieobecności w odpowiednim czasie osoba zamawiająca jazdę doszkalającą zostanie obciążona kwotą 200 zł. Na powyższą kwotę składają się przede wszystkim wydatki poniesione w celu należytego wykonania zlecenia. Instruktor zastrzega sobie możliwość odwołana zajęć tego samego dnia.
 7. Ceny jazd doszkalających są umieszczone między innymi na podstronie Jazdy doszkalające
 8. Zaakceptowanie regulaminu jest warunkiem skorzystania z usług